Accommodation / Smeštaj

The participants are responsible for arranging their own accommodation. Below is a list of hotels/hostels proposed by the Novi Sad Tourist Organization.

Učesnici turnira sami organizuju svoj smeštaj. Lista hotela/hostela predloženih od strane Turističke Organizacije Novog Sada.

List in EXCEL file

Naziv hotela /hostela Telefoni web sajt Opis lokacije
City Hostel +381 21 6447208 www.cityhostel.rs SPENS
Hotel Master + 381 21 48700 www.a-hotel-master.com Kod Sajma
Hotel Veliki + 381 21 472 3840 / +381 63  1835 454 www.veliki.rs Centar kod Novosadskog šahovskog kluba
Tal  Centar +381 21 66 13 813 www.talcentar.rs Centar
Mediteraneo + 381 21 427 135 www.hotelmediteraneo@rs Centar
Hotel Dash + 381 21 403 155 / +381 61 61 161 www.dash-star.com Telep
ARTA hotel + 381 21 68 04 500 www.butiquehotelarta.rs Telep
ILE DE FRANCE 381 21 + www.iledefrance.co.rs Liman/Telep
Hotel Gymnas +381 21 467 710 www.hotelgymnas.com Liman/Telep
FEDJA Hostel Centar + 381 65 5706 706 / + 381 65 5706 706 www.hostelcentarnovisad.com Centar, blizu Novosadskog šahovskog kluba
Bela Ladja + 381 62 418 681 www.belaladja.com Centar kod Novosadskog šahovskog kluba
CAR – ROYAL Apartmans Rooms + 381 21  63 62 200 / 381 21 63 62 201 Liman/Telep
JET SET + 381 21 64 14 511/+ 381 63 540 666 / + 381 63 540 536 www.jetset-ns.co.rs Klisa, periferija NS
DREVNA ETNO KOMPLEKS + 381  62 373 866 www.drevna.com Bungalovi, Adice /Kamenjar
VILA EVANDJELINA + 381 21 464 111 www.vilaevandjelina.com Sremska Kamenica
Hostel Terasa + 381 62 183 72 72 www.hostelterasa.rs Centar
Hotel Sole Mio + 381 21 6414 117 / + 381 63 1146 085 www.hotelsolemio.rs Na ulazu u Novi Sad
Hotel Putnik + 381 21 66 15 555 www.hotelputnik.rs Centar
VOYAGER + 381 21 453 711 / = 31 21 453 712 www.voyagerns.co.rs Centar kod SPENS-a
Hotel ZENIT + 381 21 66 21 444 Centar
Hotel Centar +381 21 477 6 333 www.hotel-centar.rs Centar
VIGOR + 381 21 689 4444 www.hotelvigor.com Telep
FONTANA + 381 21 66 21 779 / +381 62 345 040 www.restoranfontana.com Centar kod Novosadskog šahovskog kluba